Xperia Z3 Plus Hakkında Detaylı Bilgiler

0
0
Okuma

Xperia Z3 Plus Hakkında Detaylı Bilgiler

Son günlerde neredeyse her gün bir yeni telefon piyasaya ekleniyor. Her yeni çıkan akıllı cep telefonu, eskisinin tahtını sallamaktadır. Teknoloji hızla gelişirken yeni çıkan telefonlar arasında tercih yapmak zorlaşmaktadır. Cep telefonu dünyasında iyi telefonlar ve teknolojiler ile adından söz ettiren Sony yeni bir telefon ile piyasada yerini aldı. Amiral Gemisi lakabı ile anılan Sony Xperia Z3 Plus cep telefonu, kullanışlı birçok özelliğe sahip.

Xperia Z3 Plus Teknik Özellikleri

Xperia Z3 Plus, toza ve suya olan dayanıklılığı ile anılmaktadır. Her akıllı cep telefonunda bulunan Bluetooth, 3G gibi kablosuz bağlantı özellikleri taşımaktadır. 3 GB ram ve 32 GB dâhili hafızaya sahip olan Xperia Z2 Plus, zarif ve ince görüntüsüyle kullanıcıları büyülemektedir. 128 GB boyutuna kadar microSD kart desteğine izin vermektedir. Android bir cep telefonu olan Xperia Z3 plus, 5MP ön kameraya sahiptir. Bu yeni cep telefonunun birçok özelliği kullanıcılar tarafından beğenilse de şarj problemi Xperia Z3 plus’a gölge düşürmektedir.

Kamerası Oldukça İddialı

Sony Xperia Z3 Plus cep telefonunda oldukça iddialı kamera özellikleri kullanmıştır. Arka kamera 20.7 mega piksel çözünürlüğe sahipken ön kamera 5 MP gücündedir. 4K video kayıt imkânı sunan amiral gemisi ünvanlı Xperia Z3 Plus, düşük ışıkta da oldukça başarılı fotoğraflar çekmektedir.  Full HD ekrana sahip olan cep telefonu birçok teknik özelliği ile piyasada en iyilerin arasında yer almıştır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here