Xiaomi Mi 6 Farklı Sürümlerle Gelecek

0
13
Okuma

Xiaomi, yeni telefon modeli Mi6 için farklı sürüm alternatifleri geliştirdiğini açıklamıştı. Çinli telefon firması yeni modelin üç farklı sürümde olacağı konusunda da açıklama yaparak detaylara yer verdi. 2016 yılında başarılı bir dönem geçiren firma özellikle Mi Mix modelinin çerçevesiz ekranı ile tüm dikkatleri üzerine çekmişti.

Xiaomi Mi 6’nın En Ucuz Versiyonları

Duyumlara göre Xiomi Mi 6’nın en uygun fiyatlı versiyonu Helio X30 işlemciyle gelecek. Fiyatının ise 360 Dolar olacağı da gelen haberler arasında. Telefonun Qualcomm Snapdragon 835 işlemcili olan sürümünde ise fiyat 390 Dolar olarak belirlenmiş. Ucuz versiyonları ile pahalı versiyonu arasında çok ciddi fiyat farkları olmadığından çok gerekmedikçe ucuz sürümlerin tercih edilmesinde bir avantaj bulunmuyor.

Xiaomi Mi 6’nın Pahalı Versiyonu

Mi 6 modelinin pahalı versiyonunda Snapdragon 835 işlemci ile birlikte, eğri ekran kullanılacağı düşünülüyor. Samsung Galaxy S7’de kullanılıp çok sevilen eğri ekran teknolojisinin Xiaomi Mi 6 modelinde nasıl olacağı merak konusu. Pahalı olan versiyonun fiyatının ise yapılan açıklamalar doğrultusunda 434 Dolar olması bekleniyor. Xiaomi, Mi 6’yı ne zaman piyasaya sunacağı konusunda net bir bilgi yok ama Xiaomi’nin yeni modelini Mobile World Congress’e yetiştirmeye çalışılacağı düşünülmekte. Firmanın hem yeni modelini hem de sıkça bahsettiği yeni ahizelerini tanıtabilmek için bu etkinliği fırsata çevirmesinde yarar var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here