WhatsApp’tan” Rozet” Adımı

0
9
Okuma

Bireysel kullanıcılardan ziyade işletmeler de sosyal medya aracılığı ile hizmet vermekte ve bununla birilikte birçok uygulamayı da kullanmaktadır. Dünya üzerindeki her insan rahatlıkla sosyal medya hesabı açabileceğinden işletmeler isim kaybı yaşamamak adına açmış olduğu hesaplarda “Rozet” kullanması oldukça büyük bir önem taşımaktadır. bu durum sonucunda teknik destek aldığınız sırada kişisel verilerinizin paylaşmanızda zorunda kalabilirsiniz.

Facebook, YouTube, Twitter ve Instagram gibi sosyal platformlar onaylanmış hesap özelliği ile üye olacak işletmelere büyük kolaylıklar sağlamaktaydılar. Facebook bünyesinde yer alan WhatsApp, son dönemde birbirinden ilgi çeken güncellemeleri ile dikkat çekmiştir. Son yapılan değişikliklere göre de WhatsApp rozet özelliğinin kıs süre önce kullanılmaya başlandığı görülmüştür.

WhatsApp Yeşil Rozetli Doğrulama

Whatsapp rozet rengi kendi renkleri ile özdeşleşen yeşil bir renk olduğunu ve bunlara da bazı işletmelerin sahip olduğunu belirtelim. Şimdilik sadece küçük bir grup marka ile başlamış olan bu özellik yakın zamanda dünya geneline yayılması beklenmektedir.

Bu yılın ilk aylarında WhatsApp’a mobil özelliğin geleceği konuşulmuştu. Bu özelliğin gerçekleşmesi durumunda, rozetli işletme hesapları çok daha güvenli bir altyapıya sahip olacaktır.

Gelen bilgiler arasında işletme sahiplerinin konuşma balonlarının da sarı renkte olacağıdır. Ayrıca işletmeler arasında geçen mesajlaşmalar ise silinmez olacak ve bu durum sonucunda da konuşmaların üst düzey olması sağlanacaktır. WhatsApp’ın bu özelliğini yakın zamanda tüm dünyaya yayması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here