Telefonda Görüntülü Konuşma Programları

0
9
Okuma

Telefonda Görüntülü Konuşma Programları

goruntulu-konusmaTelefonda şebeke üzerinden 3G ile görüntülü konuşabilirsiniz ama bunun için şebeke ücretlendirilmesi ile mümkündür.  Oysaki uygulama kullanarak görüntülü konuşmayı yapmak sadece internet gerektirecektir. Mobil veri ya da Wi-Fi ağıyla rahatlıkla görüntülü görüşebilirsiniz.

Tango

İnternet üzerinden ücretsiz olarak sesli ya da görüntülü arama yapabilmeyi sağlayan Tango, metin mesajı yollama imkânı da sunar. Tango ile görüntülü arama yapmak son derece kolay. Aslında uygulama başlı başına çok basit bir uygulama. Tango ile görüntülü konuşma yaparken karşıdaki kişiye sevimli çıkartmalar yollayabilme şansına sahipsiniz. Uygulamada ayrıca oyun oynamak için birkaç seçeneğiniz de bulunuyor. Son zamanlarda en sık kullanılan görüntülü görüşme uygulaması olduğu kabul edilebilir.

Google Hangouts

Hem Android hem İOS cihazlarda kullanabilen uygulama ile 10 kişiden oluşan bir video konferans yapma şansına sahipsiniz. Bu durumda uygulama yalnızca görüntülü görüşme uygulaması tanımıyla sınırlı kalmayarak yayın platformu kategorisine yükseliyor. Uygulamayı Chrome üzerinden rahatlıkla indirebilir ve telefondan da kullanabilirsiniz. Uygulama, Google gibi bir şirket tarafından tasarlandığı için hemen hemen eksiksiz denebilir.

Facetime

Apple kullanıcıları için videolu görüşme şansı sunan uygulama önemli bir yere sahip çünkü İphone’larda 3G ile şebeke üzerinden görüşme seçeneği bulunmuyor. Uygulamanın TV ile bağlantı kurabilmesi çok önemli bir detay. Görüşmeyi televizyon ile bağlantı kurarak ekrandan yapabilirsiniz. Uygulama sadece Apple cihazlar arasında kullanılabiliyor. Bu nedenle diğer uygulamalar kadar yaygın değil.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here