Sony Xperia XZ1

0
1
Okuma

Sony firması son zamanlarda üretmiş olduğu ürünlerle tüm dünyanın ilgisini çekmektedir. Özellikle son zamanlarda çıkardığı akıllı telefonlar herkesin beğenisini kazanmıştır. En son olarak çıkarmış olduğu Sony Xperia XZ1 akılı telefon ile herkesin ilgisini çekmektedir. Bu akıllı cep telefonu kamerası ile adeta göz kamaştırmaktadır. Kamerası tam 23 Mp olması bizim çekeceğimiz fotoğraf ve videoların oldukça güzel durmasını sağlamaktadır. Ön kamerası ise 13 Mp bir kameradır. Çekmiş olduğu video ve fotoğraflar 4K özelliği ile inanılmaz bir görüntüyü ortaya çıkarmaktadır.

Bu akıllı cep telefonu orta boyutta olarak 5.2 inç ölçüsü ile rahatlıkla cebimizde taşınabilmesi kolaylaştırılmıştır. 4 GB RAM’i sayesinde uygulama ve oyunlara rahatlıkla kasıntı ve donma yapmadan kullanma kolaylığı sağlamıştır. Hafıza bakımından da oldukça verimli olan bu akıllı telefon 128 GB kadar çıkarılabilen bir depolama alanı ortaya konulmuştur. Üstelik SD kart ile hafıza yükseltme olanağı da vardır. Eşsiz tasarımı ile estetik bir görünüşe sahip olan bu akıllı cep telefonu suya oldukça dayanıklıdır. Suyun altında tam otuz dakika dayanabilen eşsiz bir telefondur. Batarya olarak 2700 mAh olması rahatlıkla şarjının uzun süre dayanabileceğini göstermektedir.

Sony ünlü bir firma olmasından dolayı kullanıcılarına önem veren bir firmadır. Rahatlıkla bu akıllı telefonu gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Bu akıllı telefonun oldukça fazla renk seçeneği mevcuttur. Siyah renk, gümüş renk, mavi renk ve pembe olarak karşımıza çıkmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here