Skype Grup Konuşmalarındaki Sesli Bildirimler Nasıl Kapatılır?

0
1
Okuma

Skype Grup Konuşmalarındaki Sesli Bildirimler Nasıl Kapatılır?

skypeGerek iş görüşmeleri gerek de sohbet ortamı olsun internet üzerinden kullanılan en popüler uygulamalardan biri de Skype uygulamasıdır. Hem akıllı cep telefonlarında hem de masaüstü bilgisayar ortamında kullanılabilen Skype uygulamasında bireysel konuşmaların yanı sıra grup konuşmaları da yapılabilmektedir.

Grup konuşmalarında sürekli gelen bildirim seslerinden rahatsız olmamak için Skype uygulamasında bir özellik bulunmaktadır. Skype uygulamasındaki grup konuşmalarından gelen mesaj bildirimlerinden rahatsız olunuyor ise kolay bir şekilde sessize alınabilmektedir. Oldukça kolay bir şekilde yapılan bu özellik sayesinde de hem gelen mesajlar rahatlıkla görülebilmekte hem de bildirim seslerinden rahatsız olunmamaktadır.

Sesli Bildirimleri Kolayca Kapatın!

Skype uygulamasında sessize almak istenilen grup konuşmalarında yapılması gereken ilk işlem grup simgesinin üzerine sağ tıkladıktan sonra kişisel bilgileri göster seçeneğine tıklanmaktadır. Karşımıza gelen pencereden hem grup hakkında bilgiler alınabilmekte hem de bildirimler bölümünden sesli uyarılar kapatılabilmektedir. Bu seçeneği pasif etmek için bildirimler bölümünde yer alan yeni bir şeyler olduğunda bana bildir seçeneğinin yan tarafında yer alan işaret kaldırılmaktadır. Bu işlemden sonra artık uyarı bildirimleri gelmemektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here