Sitelere Üye Olurken Mail Derdine Son!

0
2
Okuma

Sitelere Üye Olurken Mail Derdine Son!

guerrilla-mail-nedirSanal alemde binlerce web site var, yüzlerce forum var ve bu web siteler üstünden sürekli olarak kaliteli paylaşımlar yapılabilmektedir. Yapılan bu paylaşımları da görebilmek için çoğu zaman site sahipleri sitenin üyesi olmayan kullanıcıları sınırlayabiliyorlar. Örneğin sitedeki konuları inceleyebiliyorken konuda paylaşılan linkleri göremiyorsunuz. Bazı forumlarda ise konu içeriğini dahi okuma şansınız olmuyor. Bunun üzerine o siteye kayıt olmanız gerekiyor. Ancak bu kayıt işlemleri de hem zaman kaybı hem de çoğu zaman gizliliğimizi ihlal edebiliyor. Çünkü kayıt olurken şahsi mail adresinizi vermeniz istenmektedir. Bazı durumlarda da mail adresiniz olmadığı zaman dakikalarca mail adresi açmak için uğraşabiliyorsunuz ancak bu artık sorun olmaktan çıkıyor ve sadece 3 saniyede mail oluşturmanızın yolu var.

Şahsi Bilgileri Vermemek İçin Üye Kaydından Vazgeçme Sorunu

Birçok kullanıcı gerek zaman tasarrufundan dolayı gerekse şahsi bilgilerini vermemek için üye olmaktan vazgeçebilmekteler ve konuları göremeden, inceleyemeden daha farklı forumlara yöneliyorlar. Çoğu zaman bu davranış haklı bulunmaktadır. Çünkü hemen hemen her türlü içeriğin farklı modelleri daha farklı web sitelerde yer almaktadır. Başka bir site bizden içeriği görüntüleyebilmemiz için üyelik açmamızı istemiyorsa neden o siteye üye olmakla uğraşalım ki? Ayrıca sitelere kayıt olurken bizi uğraştıran şey mail adresimizi vermemiz değil mail adresimizi verip arkasından tekrar o adrese giriş yapıp forum sitenin bize gönderdiği onay linkini onaylamakla uğraşmamızdır.

Guerilla Mail İle Kayıt Olma

Dediğimiz gibi artık bu sorun olmaktan çıktı ve Guerilla Mail ile 3 saniyede mail adresi oluşturabiliyorsunuz ve o maile gelen mailleri inceleyebiliyorsunuz. Guerilla Mail sitesine giriş yaptıktan sonra giriş yapar yapmaz karşınıza oluşmuş bir mail adresi geliyor. Bu adreste adınız veya sizinle ilgili her hangi bir bilgi geçmiyor ve 3 saniyede rasgele bir mail adresine sahip oluyorsunuz. Ayrıca başkaları tarafından kullanılmışta değil. Sonra forum siteye kayıt olurken bu adresi giriyorsunuz ve kayıt ol dedikten sonra hemen yan sekmede bulunan Guerilla Mail sitesine tıklayarak gelen onay mailine tıklayabiliyorsunuz. Bu sayede onaylamış oluyorsunuz. Bu işlem ise sadece 5 – 6 saniyenizi alıyor. Ayrıca guerilla mail adresini dilediğiniz sitelerde dilediğiniz gibi kullanma hakkına da sahipsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here