Periscope Android Ne Zaman Çıkacak?

0
3
Okuma

Geçtiğimiz tarihlerde sosyal medya üzerinde açıklama yapıldıktan sonra 100 Milyon dolar karşılığında Twitter’in bünyesine katılan Periscope uygulaması, çok kısa bir süre içinde tüm dünya üzerinde yoğun ilgi gördü. Sayısızca kullanıcı tarafından kullanılmaya, beğenilmeye başlandı.

Periscope uygulaması, Twitter sosyal ağının üzerinden canlı yayın video akışını sağlayan bir uygulamadır. Kullanıcılar istedikleri an video çekebiliyor, o an ki ruh halini canlı olarak yansıtabiliyor ve bunu Twitter üzerinde paylaşabiliyor. Periscope son derece başarılı ve ilgi çeken bir uygulama olmasına rağmenkötü diyebileceğimiz bir yanı bunuyor, maalesef uygulama sadece İOS işletim sistemi üzerinden indirilebiliyor.

Periscope uygulamasının Android işletim sistemine de gelmesini isteyen kullanıcılar için sevindirici bir haberimiz var. Periscope’un resmi blogunda paylaşılan açıklamaya göre Periscope’un İOS ve Android işletim sistemlerine aynı anda girmesi bekleniyordu; ama Android’de bazı sorunlar çıkmış. Bu sorunların ortadan kaldırılması için yapılması gereken çalışmalar son hızıyla devam ediyormuş.

Yakın bir süre içinde Anroid kullanıcıları da fenomen haline gelen Periscope hizmetinden yararlanabilecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here