Makenines Mobil Oyun İncelemesi

0
1
Okuma

makeninesSadece İos işletim sistemine sahip mobil cihazlar için tasarlanmış Makenines, bulmaca türündeki mobil oyunlardan biridir. Oyunun amacı küçük kutular içinde yer alan rakamların yerlerini değiştirerek, bir şekilde 9 sayısına ulaşmaktır. Zor bir bulmaca oyunu olması, pek çok oyuncunun Makenines oyununu Su doku oyununa benzetmelerine neden olmaktadır. Farklı kombinasyonlarla karşımıza çıkan rakamları sağa, sola ya da yukarı aşağı değiştirerek 9 rakamı bulunmaya çalışılmaktadır. İlk etapta kolay gibi görünen ancak, yanlış bir hamle ile işin içinde çıkılması bir hayli zor bir oyun halini alması kaçınılmazdır.

Makenines Mobil Oyun Özellikleri

Her seviyede 9 rakamına ulaştıkça level atlayan oyun toplamda 60 bölümden oluşmaktadır. Seviye atladıkça giderek zor bir hal alan oyun, pratik zekâya sahip olan ve bu tür bulmaca çözmekten hoşlananların merak edip oynayabilecekleri bir oyundur. Zorlu aşamalarına karşın keyifli olan oyun, bulmaca severlere mobil oyun keyfi sunmaktadır. Zaman zaman oyun için yapılan güncellemeler oyun keyfini artırırken, oyun İos işletim sistemli cihazlarda daha düzgün çalışabilmektedir.

Uzun süredir mobil cihazlar için App Store’de yer alan Makenines Mobil Oyun, tablet ya da telefonuna indirerek oynayan pek çok oyun severin oynamaktan keyif aldığı oyunlar arasındaki yerini almıştır. Mobil olması ve bulmaca türündeki bir oyun olması, dışardaki boş vakitleri değerlendirmeyi oldukça keyifli kılacaktır. Ücretsiz olan oyunu App Store üzerinden kolayca indirmek ve bu keyifli oyuna beklemeden başlamak mümkündür.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here