Lg V30 Özellikleri Beğenildi

0
12
Okuma

Telefon piyasasında en büyük rakipleri ile birlikte boy gösteren ve oldukça başarılı olan LG markası G serisinde ilk üretildiği günden bugüne kadar gelişimini sürdürerek kullanıcıların en büyük tercihlerinden birisi olmayı başardı. Bu başarıyı yakalayan LG ise G serisini sürdürerek günümüze kadar taşıdı. Şu günlerde de piyasada bulunan LG G6 ve LG V20 modelleri ile ortalığı toz dumana katan LG yeni telefonu olan V30 ‘u piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Mükemmel özelliklere sahip olan V20 ye göre çok daha gelişmiş bir telefon olacağı tahmin edilen V30 bakalım nasıl özelliklere sahip olacak. Geçtiğimiz günlerde internete sızan telefonun piyasaya çıkış tarihi net bir bilgi olmamakla birlikte 2018 yılının nisan ayında çıkarılacağına daire söylemler bulunmakta. Süper özellikler ile gelecek olan bu telefonun kullanıcılar tarafından ilgi odağı haline gelmesi ve telefon piyasasındaki rekâbet ortamını arttırması bekleniyor. Daha şimdiden kullanıcılar tarafından ayrıntıları araştırılmaya başlanan model, piyasaya çıktığında incelemeleri ile birlikte kullanıcıların huzurunda baş gösterecek.

LG V30 ÖZELLİKLERİ

Müthiş bir model olacak olan LG V30’un sızan bilgileri arasında sadece piyasaya çıkış tarihi yok. Telefonun özelliklerinin de sızdığı görünen LG V30’un özelliklerini sizlerle paylaşalım.

Snapdragon 835 işlemcisi ile birlikte gelecek olan telefonda sızan bilgiler doğrultusunda 6 GB ram olacağına dair bilgiler de yer almakta. Kamera açısından diğer modelleri aratmayacak olan telefon daha gelişmiş olarak çıkarılacaktır. Daha fazla bilginin yer almadığı sızıntılarda şimdilik bunlar yer alıyor. İleride resmi açıklama yapıldığında hep birlikte özellikleri ayrıntılı olarak göreceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here