LG Aka Telefon Hakkında Bilgiler

1
0
Okuma

LG Aka Telefon Hakkında Bilgiler
LG, akıllı telefon piyasasında, farklılaşma çabalarını, LG Aka telefon ile had safhaya taşımış. Duygusal telefon sloganı ile piyasaya çıkan LG Aka, duygularınızı sözlere dökmeden ifade etme şansını veriyor. Diğer akıllı telefonlardan, teknik anlamda olmasa da, temalı kılıf ve yuvarlak ekranı ile biçimsel olarak ayrılıyor. “Telefonunu Seç, Tarzını Yansıt” başlığı ile satışa sunulan LG Aka, Avea ile 24 ay taksitli olarak sahip olunabilecek bir cihaz. Birbirinden farklı, 4 renk ve tema ile çeşitlendirilmiş olan telefonlar, ön paneli korumak gibi bir işlevi varken, aynı zamanda kızaklı yapısı sayesinde, aşağı çekildiğinde, duygu ifade eden göz animasyonları oynatmaya başlıyor. IPS Ekranı, 5 inçlik 720 p, 1.5 GB RAM ve 16 GB hafıza kartına sahip.

LG Aka Karakterleri

Karakterli ve duygusal telefonları sunan LG, her karakterin isimlerini açıkladı. Sarı renkli karakterin adı; Eggy, beyaz renkteki karakterin adı; Wookie, mavi renkli karakterin adı; Soul, pembe renkteki karakterin adı ise; YoYo. Karakter temalı sunulan LG Aka, genç kesimdeki kullanıcıları hedef almış. Telefon bekleme modundayken, ekranda kendi kendilerine hareket edecek karakterler. İstendiğinde, hareketlere müdahale de edilebiliyor.

Göz İfadeleri

Kızaklı kılıf, aşağıya çekildiğinde oluşan ekran açıklığında, o an telefondaki devam eden işleve ait ifadeler beliriyor. Örneğin; müzik dinleme programı açık ise, bu ekrandaki göz ifadesi de, kulaklık takıyor. Gelen aramalar sırasında, göz ifadesi, yerini gelen çağrının arama bilgilerine bırakıyor.

1 YORUM

  1. Sevgilime geçtiğimiz günlerde çözünürlüğünün iyi olduğunu düşündüğümüz için bu telefonu aldık kullanımı güzel ama sanki game boy gibi sesler çıkarıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here