Kaydedilen Fotoğraflar Snapchat’te Nasıl Paylaşılır ?

0
1
Okuma

Snapchat, 2011 yılında piyasaya sunulan yazılımdır. Kategorisinde ki benzer yazılımlardan farklı bir yapıya sahip olan Snapchat kendisini piyasada göstermiş ve şuanda milyonlarca kullanıcıya sahiptir. Şuanda özellikle de gençler arasında oldukça popülerdir.
“Snapchat Nedir?” biraz bundan bahsedelim. Snapchat ile kullanıcılar paylaşmak istedikleri  fotoğrafları kendilerinin belirlediği süre kadar göstermektedir. Süre dolunca fotoğrafta silinmektedir. Snapchat’i diğer uygulamalardan ayıran en belirici özelliği budur.
Şimdi de “Kaydedilen Fotoğraflar Snapchat’te Nasıl Paylaşılır ?” onun hakkında bilgi verelim.
Snapchat uygulamasında cihazınızda kayıtlı bi fotoğrafı veya videoyu paylaşmak için cihazdan izin vermeniz gerekmektedir. iOS kullanıcıları için nasıl yapıldığı:

  1. Snapchat’e girin.
  2. Snapchat ayarlar menüsüne girin.
  3. Snapchat Ayarlar menüsünde bulunan Gizlilik Ayarlarına girin. Burada onay verin.

iOS kullanıcısı olmayanlar için ise bu adımlar gerekli:

Snpachat’te ekranın sağ alt köşesindeki sarı şekilde bulunan sekmeye basınız. Kamera moduna geçiş yapmak için yine sağ alt köşede bulunan sarı kare şekle basmak gerekiyor. Sonra karşınızda gelen fotoğraf galerisine girdikten sonra Snapchat’te paylaşacağınız fotoğraf ve video seçimi yapılmaktadır. Seçimi yaptıktan sonra paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here