Kahve Yapan Telefon Kılıfları

0
21
Okuma

Gelişen teknoloji her insana yeni olanaklar sağlamaktadır. Teknolojinin bu seferki olanak sağladığı kişiler kahve severler. Mokase’nin yeni üretmiş olduğu telefon kılıfları artık insanlara kahve yapıyor.

Kılıfın genel özelliği bir fincanlık kahveyi ısıtabilmesi. Bu özellik genellikle kahve severlerin acil durumlarda kılıfa başvurması içindir. Kılıf değeri şimdilik 87 Dolardır. İlerleyen günlerdeki fiyatı tabi ki de, belli değil. Kılıf oldukça şıktır ve her telefona uyumlu değildir.  Bu kılıflar Galaxy serisinin S7 ve S8 modelleriyle, Huawei P8 ve P9’a, LG G5 ve G6’ya, iPhone 6, 6S, 7 ve 7 pulus modellerine uygundur. Kılıf oldukça şık bir görünüşe sahiptir ve sadece bir tuşla çalışmaktadır. Özellikle iş adamları ve alkol kullananlar için son derece kullanışlı olan ürüne şimdiden oldukça fazla ilgi vardır. Birçok kişi bu kılıfların piyasaya sürülmesini beklemekte. Fiyat bakımından kılıflara göre biraz fazla pahalı olan ürün zaman geçtikçe fiyatının düşmesi beklenmektedir. Birçok kişi şimdiden Mokase’nin web sitesinde dolaşarak ürünü sipariş etmeye çalışmaktadır.

Ürünün Türkiye’ye getirileceği tarih tam olarak bilinmemektedir. Fakat bu ürüne olan ilgiyi göz önünde bulunduracak olursak Türkiye’de 10 kişiden 8’i bu ürüne sahip olacak. Özellikle iş adamlarının yorucu gece toplantılarının ardından bu ürünü kullanarak kahve içmesi oldukça avantajlı bir şey. Alkollü olan kişilerinde acil durumlarda bu cihaz sayesinde ayılabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here