İphone’u Kalem Pille Şarj Etme Kiti

0
5
Okuma

iphone-kalem-pille-sarj-etmeiphone kalem pil ile şarj olayını başlatarak teknolojiye yeni renk getirmiş oldu. Akıllı telefon kullanıcıların en büyük derdi şüphesiz şarj süresinin kısa olması. Kullanıcılar bu sorundan kurtulamadıkları için yanlarında ek batarya ile dolaşma zorunda kalmakta. Slovenya kaynaklı girişim soruna el attı ve yeni bir şarj icat etti. Oivo adı verilen batarya kalem pille telefonu şarj edebilme özelliğine sahip. Telefonun şarj yerine takılabilen bir aparata yerleştirilen 4 adet kalem pil, zor anınızda telefonunuzu şarj edebilecek.

Oivo adı verilen aparat anahtarlık olarak dizayn edilmiş. Bu sayede her gittiğiniz yere kolaylıkla taşıyor, unutma derdi yaşamıyorsunuz. Şarjınız bittiği anda yanınızda bulundurduğunuz piller ile kısa sürede telefonunuzu şarj edebiliyorsunuz.

İçine konulan piller ile görüntüsü çok beğenilmeyen Oivo isimli şarj etme kiti, acil durumlar için çok uygun olduğu için beğeni ile karşılandı. Oivo şarj kitinin fiyatı şimdilik 34 dolar olarak belirlenmiş. Küçük iki adet mıknatıslı kit birbirinden ayrıldıktan sonra arasına yerleştirilen piller sayesinde pratik bir şarj cihazına dönüşüyor.  Lightning girişe sahip olan Ovio, iPhone 5, iPhone 5c ve iPhone 5s gibi modellerin  bataryalarını 1 kez tam olarak doldurabiliyor. Ayrıca OvioiPhonenun yeni modelleri olan  iphone 6 ve iPhone 6 Plus için de uyumlu.

Anahtarlık şeklinde olan kit 3 farklı renkte dizayn edilmiş. Kickstarter yeşil, siyah ve beyaz renkleri mevcut. Şarj edilebilen piller ile çalışma özelliği kullanıcılar için en güzel özelliklerden biri. Böylece artı pil masrafından kurtulmuş olunuyor. İphone şarj cihazı olarak geliştirilen bu pratik aparat son günlerin en çok tercih edilen cihazı olarak gündeme gelecek gibi. Eğer sizde bir iphone kullanıcısıysanız 34 dolar gibi cüzi bir fiyata bu mükemmel cihaza sahip olabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here