Iphone 7 Özellikleri

0
2
Okuma

iosIphone son zamanlarda çoğu kişinin elinden düşmüyor. Genel olarak bakıldığı itibari ile Iphone kullanıcıları, farklı bir telefona geçiş yaptıklarında kullanmakta zorlanıyor. Gerek bu yüzden, gerekse özellikleri ve şık tasarımlarından dolayı Iphone’dan vazgeçilemiyor.

Iphone 7 Ne Zaman Satışa Sunulacak?

Iphone 7, bu sene eylül ayının ortalarında ya da ortalarından sonra satışa sunulmaya başlanacak. Türkiye’ de eylül ayını sabırsızlıkla bekleyen Iphone kullanıcıları bir hayli mevcuttur.

Iphone 7’nin diğer Iphone’lardan Farkı Ne Olacak?

Neredeyse bütün Iphone telefonlarında olan şarj sorununun, çıkacak olan Iphone 7 ile çözüme kavuşulacağı tahmin ediliyor. Ayrıca şarjla alakalı olarak bir müjde daha vermek gerekirse, kablosuz şarjın Iphone 7’ de uygulanacağı belirtiliyor. Iphone için bir ilk olan, su geçirmezlik özelliği de, bu telefon ile birlikte geliyor. Iphone kullanıcılarının ekranın çizilmesinden şikâyetçi olduğu için, Iphone buna da çözüm buluyor. Iphone 7’nin ekranında tamamen ekran camı için safir cam kullanılacağı kesinleşti. Eylül ayında çıkacak olan bu telefonu, herkes şimdiden dört gözle bekliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here