iOS 9 Açık Beta Nasıl İndirilir?

0
4
Okuma

ios-9-indirmeiOs günümüzde en çok kullanılan ve en çok güncelleme çıkarak işletim sistemlerinin arasında ilk sırada yer almaktadır. Son çıkan iOS 9 güncellemesi, sunacağı yenilikler kadar alışılan değerlerin dışında olması ile de ön planda olacak. Bu güncelleme ayrıca ilk defa beta olarak çıkan güncelleme olmasından dolayı ayrı bir önem kazanıyor. Ayrıca güncellemenin en önemli özelliği tüm Apple kullanıcılarına açık olması. Bu ilklerle dolu olan güncellemeyi nasıl indireceğinizi iOS 9 Açık Beta Nasıl İndirilir adlı yazımızda birlikte inceleyelim.

Öncelikle yükleme yapabilmek için iOS 9 beta ve El Capitan sürümlerinin yer aldığı web sayfasını ziyaret etmeniz gerekiyor. İşlemi hem iOS cihazlarınızdan hem de bilgisayarlarınızdan kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Burada genellikle yapılan işlem olan cihaz üzerinden güncelleme anlatılacaktır.

Önce kullanıcı adı ve şifre girilmelidir. Sonra açılacak sayfadan Mac veya iOS cihazlarımızdan birisini seçmemiz gerekiyor. Biz iOs üzerinde güncelleme yapacağız. Elbette yükleme yapılmadan önce iTunes ile verilerinizi yedekleyiniz. Yedekleme işlemi bittikten sonra sonra Profil Yükle butonuna tıklayarak yükleme sayfasına geçiyoruz. Sağ üst bölümde yer alan yükle butonuna bastığımızda iOS 9 beta sürümü cihazımıza yüklenecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here