Intel 8. Nesil Coffee Lake Masaüstü İşlemcisi

0
1
Okuma

8700k işlemci ciddi bir performans ve çok küçük güç tüketimi ile verimli bir kullanıma sahip olan Z370 yonga, çok yüksek fps oranı ile daha kaliteli ve sağlıklı bir kullanım deneyimini bizlere sunuyor. Şimdiye kadar çıkartılmış en iyi oyun işlemcisi olan 8.nesil Z370 core i5 olmasına rağmen, 6 çekirdekli bir işlemci ile performans artışı yüzde40 a kadar yükselmiş durumda.

Nanometre küçülmesi ve performans artışı ile 8. nesil masaüstü işlemci olan intel artık daha kaliteli ve daha performanslı ve çok çekirdekli yeni işlemcisi ile kullanıcılara daha iyi bir deneyim sunmayı hedefliyor. Ön bellekte önceki işlemcilere göre 12mb ön bellek artışı mevcut.

İlk defa altı çekirdekli üretime sürülen A7 8.nesil turbo frekanslarının çok yüksek olan 8700K, şuan piyasaya sunulmuş en iyi masaüstü işlemcilerden birisidir. 14nm teknoloji ile üretilen 8700k, 3. seri 8. nesil olarak, masaüstü işlemci liderliğine devam ediyor.

İşlemcinin gerçekten çok güzel bir performansa sahip, farklı markalar ile mühendislik açıdan çok sağlam işler çıkartan ve çok iyi uyum sağlana 8700k işlemcide performans ve vade açısından oldukça tatmin edici bir hıza ve performansa sahip durumda, oyuncu sistemi içinde oldukça performans sağlayan işlemci, her halükarda ve her durumda yeni nesil işlemci kullanıcı için çok iyi bir deneyim sunuyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here