Instagram İle Fotoğraflara Ve Videolara Nasıl Filtre Eklenir

1
1
Okuma

instagram-ile-filtrelemeAkıllı telefon kullanıcılarının sıklıkla kullandığı fotoğraf uygulaması olan instagram, google play store’da da en üst sıralara yerleşmiş durumda. Instagramı bu kadar popüler yapan birçok özelliği var. Bunlardan en önemlilerinden birisi de  tartışılmaz olarak fotoğraf ve videoalara uygulanabilen filtre özelliği. Instagram kullanıcılarının çektiği fotoğraf ve videolara onlarca filtre seçeneği sunuyor.

Pekâlâ, instagramı yeni kullanmaya başlayan kullanıcılar için fotoğraflara ve videolara nasıl filtre eklendiğini anlatacağız.

Daha önceden çektiğiniz veya instagram uygulamasına girerek çektiğiniz fotoğraf ve videoları instagrama yüklerken filtre uygulamanız mümkün. Yapmanız gereken tek şey instagrama yükleyeceğiniz fotoğrafı veya videoyu seçmek ve fotoğrafın altında beliren filtre seçeneklerinden birisini seçmek.

Filtreleri önizleyerek en beğendiğinizi uygulamanız mümkün. En beğendiğiniz filtreyi seçtikten sonra sağ üst köşede bulunan ileri butonuna basarak filtrenin fotoğrafınıza işlemesini sağlayabilirsiniz. Artık fotoğrafınız / videonuz instagrama yüklenmeye hazır. Ayrıca filtrelediğiniz fotoğraf veya videoları galerinizden bularak farklı ortamlara aktarmanız ve farklı sosyal paylaşım alanlarına yüklemek de sizin elinizde.

1 YORUM

  1. İnstagramın orjinal filtrelerini uygulamasanız bile retrica uygulaması ile çok güzel filtreler uygulayabilirsiniz sonrasında instagram'a rahatlıkla fotoğrafınızı atabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here