Instagram Direct Yeni Güncellemesi Karşınızda

0
5
Okuma

Facebook şirketi tarafından geliştirilen ve kullanıcılara sunulan Instagram’ın çeşitli özellikleri bulunuyor. Hikaye paylaşımı, fotoğraf-video efektleri derken Instagram milyonlarca kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Öyle ki dünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamaları arasında ilk sıralarda bulunuyor. Milyarlarca paylaşımın olduğu Instagram Direct ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Bilindiği üzere Instagram üzerinden kolaylıkla mesaj gönderme imkanı bulunuyor.

Instagram Direct Son Güncelleme

İlk başlarda Direct Message ile normal mesaj gönderme imkanı bulunuyordu. Ancak daha sonra okundu bildirimi ve fotoğraf ile video gönderme imkanı da bulunuyordu. Son gelen güncelleme ile birlikte artık anlık mesajlaşma özelliğini de kazandı. Buna göre siz yazdığınızda karşı tarafa da yazıyor şeklinde ibare gidiyor. Bu da çevrimiçi konuşma konusunda Instagram’ın yeni bir boyut atladığı anlamına geliyor.

Ayrıca Instagram üzerinde gördüğünüz bir paylaşımı da kolaylıkla DM olarak atabiliyorsunuz. Bu sayede internet üzerinde gördüğünüz paylaşımları arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Son güncellemede ise Instagram yetkililerinden alınan bilgilere göre bazı iyileştirilmelerin de yapıldığı belirtildi. Bilindiği üzere bazı hatalar ve donmalar yaşanıyordu. Bunlardan birisi ise hikâyesini gördüğünüz kişinin profiline girdikten sonra oluşan hatalardı. Tekrar hikâyeye dönmeniz durumunda bazı donma ve takılmalar ortaya çıkıyordu Zirvetekno.

Instagram yetkilileri tarafından yapılan güncellemeler sonrasında bu sorunlar da ortadan kaldırılmış oldu. Instagram Direct özelliği sayesinde de anlık mesajlaşma imkanı bulunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here