HTC 10 Almak İçin Sebepler?

0
1
Okuma

htc-10HTC, kişiler tarafından gerek kamerası, gerek yazılımı ve daha birçok özelliği tarafından çok sevilmektedir. HTC 9 sonrasında piyasada yerini alan HTC 10’nun ne gibi farklı özellikleri vardır?

Isınmayan HTC 10

HTC 9 telefonu çok sevilse de, fazla ısınması yüzünden kullanıcılarını üzmüştü. Fakat HTC 10’da ısınma sorunu çözülmüştür.

HTC 10’da Android Avantajları

Yapılan çalışmalar ile HTC 10’ da android sistemlerinin hepsi kullanılmıştır. Birbirinden eğlenceli uygulamalar, oyunlar ve programlar ile telefondan fazlası amaçlanmış ve hedefe ulaşılmıştır.

HTC 10’da Ses Sistemi

HTC 10’da diğer telefonlarının aksine yeni bir hoparlör anlayışı getirilmiştir. Önde ve arkada iki adet hoparlörün olması, bildirim seslerini ve müzik, film, video seslerini ayırmaktadır.

HTC 10’da Kamera Sensör Yeniliği

HTC telefonlarının kamerası güzel olsa da, HTC 10 kamerada bir çığır açıyor. Telefonlarında bir ilke imza atarak, kamerada Sony IMX377 sensörünü kullanıyor. Sensörün özelliği ise, düşük ışığa sahip olan ortamları daha net ve geniş açıyla alması, ayrıca bulanıklaşmayı en aza indiren sabitleyicinin olmasıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here