Galaxy A 2018 Serisi Dedikoduları

0
4
Okuma

Teknoloji alanında yeni bir serinin çıkacağı duyurulduğunda marka ve seriye ilişkin dedikodular kaçınılmaz olmaktadır. Son olarak Galaxy A 2017 serisini çıkaran marka ve modellerine ilişkin pek çok söylenti teknoloji takipçilerinin kulağına gelmiştir. Su geçirmezlik tasarımı ve cam kasası ile oldukça konuşulan A serisi; A3, A5 ve A7 modellerine ev sahipliği yapmaktadır.

Galaxy A 2017 Serisi Suya Dayanıklımı Olacak?

Her geçen gün suya dayanıklı cihazların sayısı artarken, bu kervana daha önceki modellerinin yanı sıra a serisi ile daha güçlü bir giriş yapan Samsung’da yer almaktadır. A serisine ait cihazlar tanıtılmadan önce çıkan dedikodular arasında yer alan suya dayanıklı olma konusu, A5 ve A7 modellerinin tanıtılması ile doğruluğu kanıtlanmış olan bilgiler arasındadır. Şık tasarımlarının olacağı iddia edilen A serisi modeller IP68 sertifikası ile su geçirmezlik özelliği tescilli serilerden biridir.

Galaxy A 2017 Serisi Amoled Ekran Özelliği

Akıllı telefon tasarımlarının pek çoğunda artık yüksek çözünürlük olanağı sunan amoled ekran kaçınılmaz olan özelliklerden biri halini almıştır. Galaxy A 2017 serisi dedikoduları arasında yer alan ekran özellikleri konusunda, A serisindeki modellerin Amoled ekran özelliğine sahip oldukları Samsung başkanı tarafından yapılan açıklamada belirttiği bilgiler arasındadır. Fiyatlarının ne olacağı ise en çok merak konusu olan detaylardan biridir. 1300 ile 1750 TL arasında olması beklenen fiyatlar, satışa sunulmaları ile büyük ölçüde tüm soruların cevabını bulmalarını sağlayacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here