Facebook Şifremi Nasıl Değiştiririm

0
2
Okuma

Facebook Şifremi Nasıl Değiştiririm

facebook-18-yas-uyarisiDünyanın en fazla kullanıcısına sahip sosyal medya aracı Facebook başta karmaşık k gibi gözükse de aslında kullanıldıkça basit olduğu anlaşılabilecek bir sisteme sahiptir. Nadir de olsa hesapların çalınması şüpheli durumlar ortaya çıkabilmekte ve bu da insanların gündemine Facebook şifremi nasıl değiştiririm konusunu getirmektedir.

Facebook sayfamıza giriyoruz ve hemen sayfamıza ulaşıyoruz. Sağ üst köşede ana sayfa ifadesinin yanındaki aşağı ok simgesine tıklıyoruz. Açılan menüde “hesap ayarları” denen kısma giriyoruz ve bu kez sol tarafta bir menü listeleniyor. Bunlar içerinden en üstte bulunan “genel” yazısına girildiği zaman karşımıza “genel hesap ayarları” seçeneği çıkıyor.

Burada sıralanan ifadelerden “şifre” yazısının karısındaki “düzenle” ibaresini tercih ediyoruz. Eğer siz de Facebook şifremi nasıl değiştiririm diye merak ediyorsanız değiştirme işlemini yapmak için önümüze çıkan ekranda önce eski şifremizi daha sonra iki kez olmak üzere yeni şifremizi yazıyoruz.

Facebook şifremi nasıl değiştiririm konusunda son olarak yapacağımız işlem “değişiklikleri kaydet” butonuna basmak. Tekrar giriş yaptığımız zaman bu belirlediğimiz şifre ile kullanıma devam ediyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here