En İyi İşletim Sistemleri

0
10
Okuma

Dünyanın en iyi işletim sistemi olarak kabul edilen ve dünyada her ülkede milyonlarca kullanıcısı bulunan Windows işletim sisteminin sahibi Microsoft şirketi, bugüne kadar onlarca Windows sürümünü kullanıcılarıyla buluşturmayı ve hemen hemen hepsinden olumlu sonuçlar almayı başarmıştır.

Microsoft’un başarı dolu öyküsünün en büyük payını alan Windows işletim sistemleri oldukça stabil çalışması ile birlikte bilgisayar üreticilerinin ilk tercihleri arasında yer almaya devam ediyor. Çıktığı ilk günden bugüne kadar güncelliğini korumayı başaran Windows işletim sistemi ilk kez piyasaya çıktığı 1985 yılından bu yıla kadar gelişimini sürdürerek başarısının sürmesini sağlamıştır. En son ses getiren sürümleri olan Xp, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve en son sürümü olan Windows 10 ile birlikte günümüz teknolojisine ayak uyduran işletim sistemi konumunda bulunmaktadır.

2018 En İyi İşletim Sistemi Windows 10

Yeni çıkan bilgisayarların çoğunda tercihen oldukça fazla kullanılan Windows 10 işletim sistemi diğer sürümlerine oranla oldukça kullanıcı odaklı olmayı başarmış ve kullanıcıların memnuniyetlerini kazanmayı başarmıştır. Özellikle Windows 7 sürümünde çok büyük başarı yakalayan ve bu sürümü yıllarca başarı ile piyasada tutan Microsoft Windows 8 adında çıkardığı yeni sürümü ile kullanıcılar tarafından oldukça fazla eleştiri alarak hatasının farkına vardı. Çok vakit geçirmeden Windows 8.1 sürümünü piyasaya süren Microsoft ne yazık ki umduğunu burada da bulmayı başaramayarak kullanıcıların tepkilerini dindiremedi.

Kullanıcıların günden güne çığ gibi büyüyen tepkilerinin ardından hemen harekete geçen Microsoft Windows 10 işletim sistemini piyasaya sürerek adeta kullanıcıların derin bir nefes almasını sağladı. Kullanıcılar tarafından olumlu tepkiler almayı başarın Windows 10 şu günlerde piyasanın en iyi işletim sistemi konumunda bulunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here