En İyi Bulut Sistemleri Nelerdir?

0
3
Okuma

En İyi Bulut Sistemleri Nelerdir?

bulut-sistemleriTelefon, bilgisayar gibi bilişim aygıtları arasındaki bilgi akışını sağlayan sisteme bulut sistemi denmektedir. Çevrim içi bilgi dağıtımı anlamına da gelen bulut sistemi bir hizmettir. Bu sisteme örnek verilebilecek birçok farklı ve kalite firma bulunuyor.

En İyi Bulut Sistemi Hizmeti Veren Markalar

Ülkemizde ve dünya çapında kullanılabilecek birçok farklı bulut sistemi vardır. Bunlardan hangisini seçeceğiniz size kalmıştır.

Turkcell Akıllı Bulut 

Turkcell Türkiye’de ki insanların güvendiği bir operatör firmasıdır. Birçok fırsat bulunan bu firmada insanlar kaliteli hizmet almaktadır. Turkcell akıllı bulut sistemi de yapmaktadır.

TTNET Bulut Sistemleri

TT Net internet ve telefon hizmeti veren bir firmadır. Genellikle ev telefonu kullananların tercih ettiği bu firma bulut sistemlerinde de iddialıdır. Dosyalara istenilen her zaman güvenli bir şekilde ulaşma imkanı veren TT net bulut sistemleri kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Google Drive

Google Drive bulut sistemi nerede olursanız olun size dosyalarınıza kolayca ulaşma fırsatı vermektedir. İlk etapta 15 GB ücretsiz depolama alanı veren Google drive çok tercih edilen bir bulut sistemidir. Dilerseniz ücret karşılığı depolama alanınızı arttırabilirsiniz.

Dropbox 

Dropbox en çok kullanılan bulut sistemlerinden bir tanesidir. Bu sistem kişilere nerede olurlarsa olsunlar bilgilerine kolayca ulaşmalarını sağlar. Bunun dışında son derece güvenilirdir. Bir başka özelliği ise kolayca ve hızlı bir şekilde video aktarımıdır. Kaliteli bir hizmet sunan Dropbox belgeleri güvende tutmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here