En İyi Android Müzik Uygulamaları

0
2
Okuma

android-muzik-calarMüzik dinleme zevkini rahat ve kolay ulaşılabilir bir hale getirmek için birçok müzik programı üretilmekte ve kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Gerek müzik çalar görevi gerekse çevrimiçi ve çevrimdışı olarak müzik dinleme görevi bu programlar tarafından yerine getirilir ve müzik depolamak için de kullanıcılara indirme olanağı sunulur.

Android Müzik Çalar Programları

En iyi müzik çalar uygulamaları arasında Poweramp öne çıkmakta. Temaları ve ekolayzır özelliği ile iyi bir müzik deneyimi vaat etmektedir. Player Pro uygulaması ise ekolayzıra ek olarak 3D ses ve bass imkânlarıyla dikkat çeker. NexMusic de aynı kategoride başarılı bulunan uygulamalardandır.

Android Çevrimiçi Müzik Uygulamaları

Çevrimiçi müzik dinleme olanağı tanıyan en ünlü uygulamalardan biri Spotify’dır. Bunun yanında Soundcloud ve Deezer aynı işlevi görür ve geniş bir müzik altyapısına sahiptir. Fizy ise daha çok son yıllarda popüler hale gelmiş başarılı uygulamalardandır.

Android Müzik İndirme Uygulamaları

Müzik indirmek için en çok kullanılan programlardan biri ise Peggo’dur. Peggo kendi içeriğinin yanı sıra Youtube ve Soundcloud linkleri ile de müzik indirme işlemini gerçekleştirebilir. MYT Mp3 Müzik ve OG Youtube da indirme işlemi için en başarılı bulunan uygulamalar arasında yer alır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here