En Çok Satılan Antivirüs Programları

0
9
Okuma

Günümüzde kişilerin internet ve bilgisayar güvenliğinin sağlanabilmesi amacıyla antivirüs programlarına yoğun bir talep bulunmaktadır. Her yıl kendini yenileyen ve yeni özellikler ekleyen antivirüs programları arasında bazı antivirüs programları kalitesi ve koruma özelliği ile diğerlerinden bir adım daha ön plana çıkmaktadır.

McAfee Antivirüs Plus

Virüs ve casus yazılımlardan koruma özelliğinin yanı sıra, web ve e-posta koruması da sağlayan McAfee Antivirüs Plus, 39.99 dolar gibi fiyatlardan satışa sunulmaktadır.

2018 En İyi Antivirüs Programları

Avast Antivirüs

2018 yılının en kaliteli antivirüs programları arasında yer alan Avast! Antivirüs 24.99 dolarlık uygun fiyatları ile oldukça cazip bir antivirüs programıdır. Yüksek bellek kullanan bu program bilgisayarın hızını ise oldukça düşürmektedir.

Panda Antivirüs Pro

Sadece 35.99 dolara lisanslı olarak alınabilecek olan Panda Antivirüs Pro 1990 yılının Ekim ayında ilk çıkış yaptığı zamandan beri dünyanın en çok tercih edilen antivirüs programları arasında bulunmaktadır. USB bellekler aracılığı ile bilgisayarlara bulaşan malware ataklarını sınırsız olarak engelleme özelliğinin yanında, özel güvenlik duvarı ve korumalı browser seçenekleri ile Panda Antivirüs Pro ideal antivirüs programlarından birisidir.

G Data Antivirüs

Yaklaşık 30 yıldır güvenlik yazılımı piyasasında bulunan G Data Antivirüs düşük bellek kullanımı ve virüsler konusunda hızlı tepki ile karantina özelliği sayesinde popüler antivirüs programlarına örnek olarak verilebilmektedir. Ancak bu antivirüs programında USB tarama seçeneği mevcut değildir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here