En Çok Kullanılan Veri Kurtarma Programları

0
4
Okuma

Recuva-veri-kurtarmaGelişmiş olan teknoloji önemli verilerin güvenli bir şekilde saklanmasını sağlarken, saklanılan dosyalar bazen istemeden de olsa silinme olasılığına sahiptir. Ancak yanlışlıkla silinmiş olan dosya ve dokümanları geriye getirmek bazı programlarla mümkündür. Veri kurtarma programlarının kullanımının ücretsiz olması veri kurtarmak isteyen herkesin kolaylıkla kullanmalarını sağlamaktadır.

Recuva Veri Kurtarma Programı

Veri kurtarma programları arasında kullanışlı alt yapısı ile en çok tercih edilen programlardan biridir. Veri kurtarma özelliği bilgisayarın yanı sıra, taşınabilir bellekler içinde geçerlidir. Aynı zamanda silinip tekrar yüklenen dosyalardaki olası virüs ve zararlı yazılımları da temizleme özelliğine sahiptir.

Power Data Recovery Free Edition

Diğer en çok tercih edilen veri kurtarma programlarından biri de Power Data Recovery Free Edition’dur. Kazara bilgisayardan ya da diğer USB bellek ve MP3 player gibi cihazlardan silinen dosya ve resimleri kurtarmak için popüler olan programlar arasındadır. Ancak bu programı diğer programlardan geride bırakan en önemli özelliği sadece 1 GB dosya kurtarma özelliği olmasıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here