En Çok Kullanılan İOS Uygulamaları

0
3
Okuma

En Çok Kullanılan İOS Uygulamaları

en-cok-kullanilan-ios-uygulamalariApple markasına ait bir işletim sistemi olan İOS, 2015 senesi için en çok kullanılan uygulama listesini geçtiğimiz günlerde yayınladı. Bu uygulamalar pek çok İOS kullanıcısını şaşkınlığa uğratırken, pek çok İOS kullanıcısı için de bu programlara daha fazla ilgi göstermesine sebep oldu.

  • Shadowmatic

Sadece İOS işletim sistemlerinde bulunan bir uygulama olan Shadowmatic, soyut objeleri ve gölgelerini kullanarak oynanabilen bir oyun olarak dikkat çekmektedir. Gerçekçi ortam tasarımlarıyla oldukça dikkat çeken bu uygulama, aynı zamanda dokusu ve yaratıcı oyun atmosferi ile de dikkat çekmektedir.

  • Metamorphabet

Harfleri öğrenmek gibi zor bir işi hareketli animasyonları ile oyuna dönüştüren bir uygulama olan Metamorphabet, yaratıcı olması ve ilgi çekici tasarımı ile ilgi toplamaktadır.

  • Robinhood

İOS tasarım konvansiyonlarını başarılı bir şekilde uygulaması ile dikkat çeken Robinhood, borsada sıfır komisyon ile işlem yapmayı sağlamakta ve sade ve kullanışlı arayüzü ile dikkat çekmektedir.

  • Crossy Road

Yeni ortaya çıkan 8 bit’lik oyunlar uygulamasının en başarılı oyunu olan Crossy road, uygulama içi satın almalara sahip olması ve pazarlama konusundaki başarılı tutumu sayesinde en çok kullanılan uygulamalar arasındaki yerini almayı başarmıştır.

  • Fantastical 2

Özel olarak geliştirilmiş bir takvim uygulaması olan Fantastical 2, fonksiyonel olması, hız ve konuma olan duyarlılığı ve temiz tasarımı ile ilgi odağı haline gelmiştir.

  • Workflow

İphone telefonları ve Apple Watch için özel olarak geliştirilmiş bir tür verimlilik uygulaması olan Workflow, her gün düzenli yapılan aktiviteleri otomatik hale getirmek için kullanılmakta ve yapılan aktiviteler arasında bağlantı sağlamaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here