En Büyük Ekranlı Android Tablet

0
2
Okuma

en-buyuk-ekranli-tabletTabletinizde oyun oynamayı veya dizi veya film izlemeyi sevenlerdenseniz, siz de tabletinizin ekranının olabildiğince büyük, geniş olmasını isteyenlerdensiniz demektir. Tabletler tasarlanırken hem kullanışlı olması bakımından, hem de kullanıcıların isteklerini karşılayacak düzeyde olmasına dikkat ediliyor.

Özellikle oyun oynamayı ve film / dizi izlemeyi seven kullanıcılar için 7 ve 10 inçlik tabletler yetersiz gelmeye başladığından dolayı üreticiler artık daha geniş ekranlı tabletler üretmeye başladılar.  Daha çok rağbet görenlerin android tabletler olduğunu düşünürsek, Samsung markası 12,2 inçlik bir tabletle kullanıcıların karşısına çıktı. 12.2 inçlik bir ekrana sahip olan Samsung Galaxy Tab Pro, samsung markasından vazgeçmek istemeyen kullanıcılar için şu anda en büyük ekranlı tablet konumunda bulunmakta.

Arnova FamilyPad markalı tablet ise 13.3 inç büyüklüğünde / genişliğinde ekran boyutuna sahip. 1280×800 ekran çözünürlüğü ve 10 saate kadar batarya ömrü ile özellikle oyun ve dizi / film tutkunlarına önerilebilecek geniş ekranlı tabletlerden. Sizlerde yüksek performans ve geniş ekranı bir arada arıyorsanız,bizlerin sizlere tavsiyeleri bunlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here