Çift Hat Kullanabileceğiniz Android Telefonlar

0
14
Okuma

cift-hat-androidBirden fazla hatta sahip olmak beraberinde birden fazla telefona sahip olma ihtiyacını da gündeme getirmektedir.  Bu ihtiyacı gören cep telefonu firmaları da çift sim kart kullanımına imkân sağlayan android tabanlı cep telefonları üretmeye başladı.

Asus Çift Sim Kart Özellikli Cep Telefonları

Asus genel olarak ürettiği bilgisayarlar ile bilinse de ürettiği cep telefonları ile de önemli atılımlar sağlamıştır. Çift sim kart desteği sunan iki farklı cep telefonu ile sektördeki önemli cihazlara sahiptir. Zenfone Max uygun fiyatı ve gelişmiş özellikleri ile dikkat çekmektedir. Kamera özellikleri de oldukça dikkat çekicidir. Zenfone 2 Laser6 modeli ise çeşitli renk alternatifleri ve donanımına göre dikkat çeken fiyatı ile tercih sebebidir.

Sony M2 Dual

Çift sim kart desteği sağlayan cihaz ortalama bir kullanıcı için yeterli donanıma sahiptir. Kalitesi ve sağlam yapısı ile dikkat çeken cihaz iki adet cep telefonu kullanmak istemeyenler için iyi bir alternatiftir.

HTC Desire 816 Dual

Çift sim kartlı telefon 4 G desteği ve uygun fiyatı ile de dikkat çekmektedir. Hafıza kartı ile arttırılabilen hafıza desteği ile de kullanıcıların dikkatini çekmektedir.

Lenovo Vibe P1

Fiyat olarak diğer alternatiflere oranla biraz daha pahalı olsa da güçlü işlemcisi ve kamera kalitesiyle ön plana çıkan cihaz 4,5 G desteği ile de hızlı internet imkânı da sağlamaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here