Blogger Site İçin Tema Siteleri

0
0
Okuma

Kendinize göre herhangi bir konuda haberler paylaştığınız ya da birtakım bilgiler ile insanların dikkatini çekmeye çalıştığınız Blog’unuzun oldukça kaliteli olması, günlük olarak Blog’u ziyaret edecek insan sayısının da artmasını sağlayacaktır.  Her ayrıntısını düşünerek hazırladığınız Blog’unuzun daha çok hit alması içinde öncelikle ziyaretçileri ilk karşılayan temanın oldukça hoş ve çekici olması gerekir.

Sizler için birçok çok tema sitesinden bahsedebiliriz. Ancak bunlar arasından işinizi en çok görecek tema sitelerini paylaşmak daha doğru olacaktır.

Allblogtools: Her zevke göre temanın yer aldığı bu site, sizleri de oldukça etkileyecek temaları bulmanız için önerilen sitelerden biridir.

Xmlblogger Templates: Yine oldukça kaliteli ve gösterişli temaların bulunduğu tema sitesinden biri de Xmlblogger Templates sitesidir. Sürekli olarak güncellenen temalar arasında beğenebileceğiniz bir tema illaki bulunuyor.

Dhetemplate: Blogger Tema’sı edinebileceğiniz bu site, sizlere oldukça fazla sayıda farklı güzelliklerde Tema sunmaktadır.

Btemplates: Bu Tema sitesi ise arama motorlarında karşınıza çıkacak ilk tema sitelerinden bir tanesidir. bu site üzerinden her kesime hitap edebilecek oldukça kaliteli ve anlaşılır Blogger Tema’sı edinmeniz mümkündür.

Bu siteler üzerinden inceleyeceğiniz Tema’lar oldukça şık bir tasarıma sahip olmakla birlikte göz yormayan ve ziyaretçilerin isteği doğrultusunda hazırlanmışlardır. Sürekli güncellenen sitelerin Tema’larına göz atabilir ve siteniz için en çok beğeni toplayacak herhangi bir Tema’yı siteniz için kullanabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here