Android Telefonlar İçin Olmazsa Olmaz Uygulamalar

0
1
Okuma

android-uygulamalarHayatımızın büyük bir bölümünü kaplayan ve pek çok kişinin severek kullandığı Android işletim sistemine sahip olan telefonlarda hayatı kolaylaştırabilecek ya da mobil cihaz sahiplerinin keyifle vakit geçirebilmelerini sağlayabilecek bazı uygulamalar mevcuttur. Youtube Uygulaması

Video paylaşım platformu Youtube sitesinin Android cihazlar için sunduğu mobil uygulaması ile Youtube üzerinde yer alan her türlü videoya erişim mümkün olmaktadır.

Google Maps Uygulaması

Android işletim sistemlerinde kullanılabilecek olan Google Maps ile 3 boyutlu bir şekilde harita bilgisi alınabilmekte ve böylelikle kolaylıkla yön bulunabilmektedir.

Dolphin Browser HD Uygulaması

Mobil internet tarayıcıları arasında popüler olan Dolphin Browser ile web sayfalarını sekme olarak gösterebilmek, multitouch kullanabilmek ve sosyal ağ entegrasyonundan yararlanabilmek gibi farklı opsiyonlar mevcuttur.

Facebook Uygulaması

Tüm dünya üzerinde kullanılan Facebook’a da Android mobil uygulaması sayesinde kolaylıkla erişilebilmektedir.

Barcode Scanner Uygulaması

Barcode Scanner ile pek çok uygulamanın yanı sıra adres defteri ve sık kullanılanlar gibi önemli bilgiler de QR kodlarının taratılması ile hızlı bir şekilde mobil cihazlara aktarılabilmektedir.

Advanced Task Killer Uygulaması

Arka planda çalışabilen bu uygulama ile mobil cihazın performansını düşüren her türlü uygulama kapatılabilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here