Android Kamera Başarısız Hatası ve Çözümü

0
3
Okuma

Android Kamera Başarısız Hatası ve Çözümü

lg-g-android-5Akıllı telefonların günümüzde epey yaygınlaşmasıyla birlikte Android ve iOS işletim sistemli telefonların artık milyonlara ulaştığını biliyoruz. Bu telefonların yaygınlaşmasıyla ve gelişmesiyle birlikte de çeşitli yazılım sorunları baş göstermeye başladı. Kimi sorunlar ufak işlemler halledilebiliyor iken kimi sorunlar ise telefon sahiplerini epey mağdur edebiliyor.Genel olarak samsung telefonların orta sınıf segmentlerinde ortaya çıkan  ”Kamera Başarısız“  hatası kullanıcılar tarafından bulunan çözüm yollarını tarif edeceğiz.

Bu ve buna benzer sorunların Samsung‘un arayüzü olan TouchWiz’den kaynaklandığını hepimiz biliyoruz. Bu sorunun en çok görüldüğü telefon modelleri ise Galaxy Wonder ve Galaxy Ace serisi.

Kamera Başarısız Hatası 1.Çözüm

Kamera Başarısız Hatası‘nı çoğu kişi hafıza kartını çıkartıp tekrar yerine takarak çözmüş.Hafıza kartını çıkarıp takmak çözüm olmadı ise bilgisayardan hafıza kartına format atarak geri takmakda sorunu ortadan kaldırmış. Samsung’un çoğu telefonunda böyle sorunlarla karşılaşılmaktadır, bazılarına ise hala bir çözüm bulunamamıştır. Hafıza kartı takmadan telefonu kullananlar telefonlarına format atarak geçiçi bir çözüm bulmuşlardır.

Kamera Başarısız Hatası 2.Çözüm

Sorunun farklı kamera uygulamalarından da kaynaklanabileceğini ileri süren kullanıcılar da mevcut, bunları da göz önünde bulundurursak, diğer uygulamaları kaldırıp kameranızı tekrar test etmenizde fayda var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here