Android İçin Kullanılan En Popüler Mail Uygulamaları

0
0
Okuma

android-mail-uygulamasiMobil cihazlarında maillerini kontrol etmek isteyen Android kullanıcıları için Google Play’den indirebilecekleri oldukça kullanışlı ve popüler mail uygulamaları bulunmaktadır. Bu noktada akıllı telefon içinde bulunan mevcut mail uygulamalarını kullanmak yerine, daha kullanışlı olan mail uygulamalarını yüklemek mümkündür.

Mailbox Uygulaması

Son derece kullanışlı bir ara yüze sahip olan Mailbox uygulaması. Dropbox’un kullanıcılarının hizmetine sunduğu popüler mail uygulamalarından biridir. Android kullanıcılarının telefonlarına yükleyebilecekleri bu uygulama sayesinde süreli olarak bazı mailleri engelleme ya da önemli mailleri öne çıkarma gibi özellikler yer almaktadır.

MyMail Uygulaması

Her Android kullanıcısının rahatlıkla kullanabileceği özellikte olan MyMail uygulaması, mailleri okumak ve yanıtlamak için oldukça kullanışlı bir uygulamadır. Ancak bu mail uygulaması ile gelen kutusundaki tüm mailleri bir arada görmek mümkün değildir.

K-9 Mail Uygulaması

Kendine özgü ismi ile oldukça dikkat çekici mail uygulamalarından biri olan K-9 mail, hotmail dışındaki tüm mail sağlayıcılarını desteklemektedir. Diğer popüler mail uygulamaları kadar işlevselliğe sahip olmasa da, mail okuyucularının işini kolaylaştıracak pek çok önemli özellikleri bulunmaktadır.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here