AGONY: Cehennemden Kaçış

0
0
Okuma

agony-cehennemden-kacisAGONY, oyun sektöründe yer alan diğer oyunların aksine, cehennemden kaçışı konu alan ilginç bir oyun. AGONY’nin dünyası insanlığın tarihin başlarından beri en korkunç kâbuslarına ev sahipliği yapan yerde, yani cehennemde geçiyor.

Cehennemden kaçabilmek için ruhlarla savaşma temasını içeren AGONY’de sahip olduğumuz karakter cehennemde işkence gören bir ruh. Karakter oyuna cehennemin en dibinde ve hiçbir şeyi hatırlamayarak başlıyor.

Cehennemin en altından başlayan yolculuğun amacı ise; cehennemden çıkmamızı sağlayacak olan ve en yukarıda yer alan Red Goddess bölgesine kadar gidebilmek üzerine kurulu. Ama tabi bu yolculuk esnasında cehennemin pek çok yaratığı ile karşılaşacak ve en kötüsü de bu yerin ölümcül tehlikeleri ile mücadele etmek zorunda kalacağız.

The Witcher 3 ile The Division oyunlarının yapımcıları ve aynı zamanda geliştiricilerinin yeni kurdukları Madmin Studio’nun ilk oyunu olan AGONY: Cehennemden Kaçış için tanıtım videoları ve oyun görselleri de yavaş yavaş internete düşmeye başladı.

AGONY: Cehennemden Kaçış Piyasaya Çıkış Tarihi

Korku-macera türünde bir oyun olan AGONY’nin çıkış tarihi tam olarak açıklanmamakla birlikte oyunun yapımcılarından alınan son bilgilere göre; 2017 yılında satışa sunulması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here