AdwCleaner Nedir, AdwCleaner Nasıl Kullanılır

0
21
Okuma

AdwCleaner Nedir, AdwCleaner Nasıl Kullanılır

AdwCleanerBilgisayar ve internetin hayatımıza getirmiş olduğu kolaylık ve rahatlık yadsınamaz ancak teknoloji bazında kullandığımız her ürün gibi bu alanda da bilgisayarların korunması ve bakımının yapılması gerekir. AdwCleaner nedir, nasıl kullanılır, sorusunun cevabı budur diyebiliriz.

Bilgisayardaki kötü amaçlı Malware, Toolbar, Browser hijacker gibi pek çok yazılım bu sayede temizlenebilmekte olup aynı zamanda ücretsizdir de. Bunlar genellikle sizin başka program veya uygulamaları indirirken isteğiniz dışında ve haberiniz olmaksızın bilgisayarınıza yerleşmişlerdir. AdwCleaner nedir, AdwCleaner nasıl kullanılır? Bu sistemin içerisinde Scan ve Clean diye adlandırılan iki kısım vardır. Scan bilgisayara girmiş olan zararlı yazılımların taramasını gerçekleştirir ve onları bulur, clean, bu yazılımların bilgisayardan temizlenmesi işlemini yapar.

Bilgisayarda ve birçok cihazda bir takım değişiklikler yaptıktan sonra yapıldığı üzere cihazınızı kapatıp daha sonra tekrar açmanız gerekir ki değişiklikler kaydedilsin. Bilgisayar tekrar açıldığında zarar ve rahatsızlık yaratacak her türlü yazılımdan bu şekilde kurtulduğunuzu göreceksiniz. AdwCleaner nedir?, AdwCleaner nasıl kullanılır? İşlemi kullanıcılar açısından son derece faydalı ve kullanımı kolaydır. Herke kullanmalıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here