Advanced SystemCare Nasıl Silinir ve Kaldırılır?

0
7
Okuma

advanced-systemcare-47-700x466Advanced Systemcare, her bilgisayar kullanıcısının tercih ettiği bir optimizasyon programıdır. En başarılı programlar arasında yer alan Advanced Systemcare, bilgisayar bakımının yanı sıra bilgisayarı hızlandırma konularında fayda da sağlamaktadır. Bilgisayarlar çeşitli nedenlere bağlı olarak zamanla yavaş çalışmaya başlamaktadır. Bu noktada kullanıcıların imdadına Advanced Systemcare koşmaktadır. Peki Advanced Systemcare nasıl silinir?

Program pek çok faydalı aracı da içermektedir. Bu araçlar sayesinde bilgisayarlar ilk performanslarına geri dönebilmektedir. Programın içerdiği başlıca araçlar ise; gereksiz dosya temizleme, açılış hızlandırma, kayıt defteri birleştirme, disk birleştirme, tarayıcı koruma ve tarayıcı eklentilerini kaldırma olarak sıralanabilir. Bu araçlar kullanılarak bilgisayar performansında artış elde edilebilmektedir. Eğer program bilgisayardan kaldırılmak istenirse bu işlem sırasıyla atılacak adımlar ile gerçekleştirilmektedir.

 

Programı Silmek İçin Atılacak Adımlar

Kullanıcılar programı bilgisayarlarından kaldırmak isteyebilirler. Advanced Systemcare programını kaldırmak için izlenecek yol ana hatlarıyla üç aşamadan oluşmaktadır. Kullanıcılar, Advanced Systemcare uygulamasının bilgisayardan kaldırılması için izlenecek yol oldukça basittir.

 

1-İlk olarak Denetim Masası’na girmek gerekmektedir. Buradan programlar ve özellikler kısmı seçilir. Ardından Advanced Systemcare programı bulunarak, listenin üstünde yer alan kaldır butonu tıklanır.

2-Kullanıcının karşısına uyarı penceresi çıkmaktadır. Bu aşamada ise kurulum kaldır seçeneğine başvurmak gerekmektedir.

3-Kurulum kaldırma işleminden sonra uygulamayı kaldırma işlemine geçilmektedir. Bu noktada uyarı penceresi açılacaktır. Uyarı penceresi “Clean Now” butonu ile kapatılmalıdır. Böylece program kaldırılmış olur.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here