Adobe Lightroom Mobile İncelemesi

0
0
Okuma

adobe-lightroomWindows işletim sistemleri için hazırlanan yüksek boyutlara sahip fotoğrafların düzenlenmesini, işlenmesini kolaylaştıran bu program daha çok küçük uygulamalar amacıyla kullanılır. Bu program ile dilediğiniz fotoğrafı düzenleyebilirsiniz.

Adobe Lightroom Mobil Avantajları

Creative Cloud aboneliği isteyen adobe lightroom, mobil uygulamaları için artık ücretsiz. Mobil uygulamanın masaüstü uygulamaya nazaran çok daha güçlü olduğu ortada. Programın mobilde düzenlemeleri küçük dosyalar halinde yapması oldukça avantajlı bir özellik. Mobil için hareket halindeki fotoğrafları dahi düzeltebilme detayı sunan uygulama, mobilde büyük bir fark yaratıyor. Düzenlenen her fotoğrafın eş zamanlama imkânının olması da bir diğer avantajlardan biri. Masaüstünde bulunan her özellik mobilde de yer alıyor. Tüm düzenleme araçları eksiksiz bir şekilde mobilde de görülüyor. Bu araçlarla resim üzerinde netleştirme, keskinleştirme gibi küçük işlemler gerçekleştirilebiliyor. Ancak ışık ve tonlama üzerinde herhangi bir değişiklik yapma fırsatı sunmuyor.

Adobe Lightroom Mobil

Android 4.1 ve üzeri olan cihazlar için oldukça kapsamlı düzenleme araçlarına sahip Adobe Lightroom mobili, indirmek hem ücretsiz hem de çok kolay. Kullanım detaylarına bakıldığında hızlı ve bir o kadar donanımlı düzenlemeye ihtiyaç duyanlar için iyi olduğu düşünülebilir. Lightroom uygulamasını indirip oturum açtıktan sonra karşınıza Auto Import New Photos ekranı gelecek, bu ekranda sağ üstte yer alan “>” işaretini tıklamalısınız. Arkasından gelen ekranda yer alan “Add Photos”u tıklayarak resim seçin. Seçtiğiniz resimlerden sonra tik işaretine tıklayın. Yapacağınız tüm düzenlemelerin hemen arkasından “galeriye kaydet” ile resminizi kaydedebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here