4.5G İçin En Verimli Telefonlar

0
2
Okuma

45g4.5G teknolojisi son zamanların en çok konuşulan teknoloji haberi oldu. Hızının ne kadar fark edeceği, hangi telefonların 4.5G teknolojisini destekleyeceği ve bu yeni teknolojinin internet kotalarına nasıl yansıyacağı merak konusu olmuştu.

4.5G için Bu Telefonları Tercih Edin

4.5G teknolojisi kullanıma başlandı. Siz telefonunuz uyumlu olmadığı için henüz bu teknolojiyi kullanamıyorsanız 4.5G uyumlu telefonları incelemeye başlayabilirsiniz.

  • Samsung marka telefonlardan Note 5 Note’un yeni çıkacak olan modelleri, Note Edge Galaxy’nin A3 ve üzeri modelleri 4.5G Teknolojisini desteklemektedir.
  • iPhone marka telefonlarda iphone 6’dan sonra çıkan tüm modeller 4.5G teknolojisini destekleyen modeller arasındadır. En son çıkan SE modeli de bu teknolojiyi destekleyen modeller arasına dâhildir.
  • Asus marka telefonlar arasında Asus Zenfone 2 ve sonrasında çıkmış tüm modelleri de 4.5G teknolojisini destekleyen telefonlardır.
  • Sony marka telefonlarında bazı modelleri 4.5G teknolojisini desteklemektedir. Bunlar, Sony Xperia Z3 ve aynı modelin Compact versiyonu, Sony Xperia M5 ve sonrasında çıkan modelleri ile Xperia C4 ve M4 Aqua modellerinde 4.5G’yi kullanabilirsiniz.
  • Casper marka telefonlardan da iki modeli 4.5G teknolojisini desteklemektedir. Bu modeller, Via M1 ve Via V10’dur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here