2018 Yılı En Çok Yüklenen Android Uygulamaları

0
2
Okuma

2018 yılında Google Play, Andorid’lerde en çok tercih edilen uygulamaları açıklarken bazı beklenmeyen süprizler meydana gelmiştir. Özellikle en çok indirilen uygulamanın, yüzünüzü değiştiren veya gözlük, komik şapka gibi şeyleri kendi fotoğraflarınıza eklediğinizde yüzleri değiştirmenize izin veren bir uygulama olan Face Changer 2 olması çoğu insan tarafından beklenmiyordu.

2018’de En Çok İndirilen 5 Android Uygulaması Nelerdir?

Birinci sırayı alan Face Changer 2 yerini uzun bir süre daha kimseye kaptırmayacağa benziyor. İkinci sırada ise fotoğraflarınızı düzenlemenizi sağlayan Lumyer – Photo & Selfie Editor yer almakta. Castbox hiç şüphesiz herkesin yakından bildiği bir ücretsiz şarkı dinleme programı ve listenin 3. sırasındaki yerini koruyor. 4.sırayı hiç kimseye kaptırmadan mesajlaşma çılgınlığının en güzel görselliklerini sağlayan Emoji Keyboard Pro almakta ve MSQRD, 5. olarak listeyi tamamlamaktadır.

2018’de En Çok İndirilen Ücretsiz Android Uygulamaları

Elbette en üst sıraları uzun yıllardır olduğu gibi Whatsapp, İnstagram, Facebook, Twitter gibi sosyal medya uygulamaları dolduruyor. Bu uygulamaların içinden sıyrılarak üst sıralara çıkan bir diğer uygulama ise Turkcell Hesabım uygulaması.

Eğitim alanında en çok tercih edilen uygulamalar arasında MEB E-Okul VBS ve Duolingo yer alıyor. Özellikle Duolingo’nun mobil sürümü İngilizce öğrenmek isteyenlere büyük kolaylık sunmakta.

Süper parlak Led El Feneri, Şeffaf Ekran, YouCam Makeup ve Applock en çok indirilen diğer Andorid uygulamaları arasında yer alıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here