2018 Yılı Antivirüs Fiyatları

0
9
Okuma

Bu konumuzda ise sizler için bilgisayarlarınızı korumak için yüklenilen antivirüs program fiyatları hakkında bazı bilgiler hazırladık. Gelişen teknoloji ile birlikte özel işlerimizi, ödemelerimizi ve banka işlemlerimizi genellikle bilgisayar, tablet ya da akıllı telefonlarımız üzerinden gerçekleştiririz. Ancak bu cihazlarda yapılan işlemler her ne kadar kolay olsa da beraberinde dezavantajlar da getirmektedir. Çeşitli virüsler ile bilgisayarınızdaki bilgilerin ve özel dosyaların çalınması mümkündür. Bu durumda ise devreye antivirüs programları girmektedir. Her yıl fiyatları değişikliğe uğrayan antivirüs programları 2018 yılında da kullanıcıların en çok ihtiyaç duyduğu programlar arasında yer almaktadır.

Antivirüs Fiyatları 2018

Aşağıda bulunan liste sayesinde antivirüs programları konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

1- Kaspersky Anti-Virus 2018

Yıllardır bilgisayar kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen programlar arasında yer almaktadır. Güçlü yazılımı, düşük güç tüketimi ve network ağı ile bilgisayarınızı virüslerden başarılı bir şekilde korumaktadır. Kaspersky Anti-Virus 2018 fiyatı ise tek kullanıcı için 74,99 Türk Lirası’dır.

2- Eset Nod32 2018

Özellikle internet kafelerde ve toplu kullanım alanlarında başarılı işler çıkaran Esed Nod32, fiyat konusunda da kullanıcılarının cebini biraz yakmaktadır. Eset Nod32’nin 2017 yılı fiyatı ise 148 Türk Lirası’dır.

3- Norton Security 2018

Symantec şirketinin geliştirdiği Norton Security, bilgisayar kullanıcıları tarafından sıkça kullanılmaktadır. Programın dezavantajı ise sistemi yorması olarak gösterilmektedir. Programın fiyatı ise 59,90 Türk Lirası’ndan başlıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here