2018 Dacia Dokker Van Teknik Özellikleri

0
7
Okuma

Dacia, 2017 yılının yeni modellerini bir bir tanıtmaya devam ederken aralarında Dokker Van özellikleriyle dikkat çekmeyi başarıyor. Özellikle ticari olarak kullanacaklar ve geniş aileler için yeni Dokker Van geniş iç mekan imkanı ile fark yaratıyor.

Yükleme Sistemi

Eşyaların kolayca ve hızlıca yüklenebilmesi için Dokker Van kategorisinin büyük boyut olarak ilk sıralarında yer alan 703 mm ölçüde sürgülü yan kapı ile karşınıza çıkıyor. Bu ölçüdeki sürgülü kapı dar alanda ciddi anlamda rahatlık sağlıyor. Bunun yanında asimetrik tasarımlı arka kapılar açıldığında 1,08 metre genişliğinde bir genişlikle işinizi kolaylaştırıyor.

ESP Sistemi

ESP sistemi sayesinde güvenli sürüş vaat eden Dokker Van, bu sistemi özel olarak konumlandırılmış hava yastıkları ile destekliyor. ESP sistemi ile yol hakimiyetini kaybetmenin önüne geçilmek amaçlanıyor. Bir ya da daha fazla tekerlekte fren bulunmasını kapsayan ESP ile yollar daha güvenli hale gelebiliyor.

Dokker Van Dinamizmi

Sürüş konforu, yükleme alanı ve kolay erişilebilirlik gibi özelliklere ek olarak günlük hayatı kolaylaştırabilecek her şeyi barındıran Dokker Van, tutumluk açısından da dikkat çekiyor. Bu anlamda tam bir profesyonel olan araç, performans açısından da kendini gösteriyor. Dizel, 1.5 dCi motor her anlamda yardımcınız olmaya yeterlidir. Bunların yanında Dokker Van, çok sayıda fonksiyonel donanımları sayesinde tam bir iş ortağı olmaya aday.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here