20 Bin TL’ye Alınabilecek Otomobiller

0
36
Okuma

Otomobil alırken elde bulunan bütçeye göre hareket etmek gerekir. Kimi zaman borç alarak kimi zaman kredi çekerek bütçe artışı sağlansa da borca girmek istemeyenler de olabilmektedir.

Kullanılabilecek, temiz, bakımlı ve en fazla 20 bin TL olan araçlar da piyasada çokça yer almaktadır. Siz de 20 bin TL’ye kadar bütçeye sahipseniz geniş bir araştırma yapıp alabileceğiniz çok fazla araç olduğunu görebilirsiniz.

Fiat Albea

Son derece estetik ve bakımlı bir araba olan Fiat Albea, 2004 modeli ile 2008 modeli arasında 20 bin TL alışveriş fırsatı bulundurmaktadır. Yılını belli etmeyen gri, toprak tonları aracın daha da yeni kasa görünmesini sağlamaktadır. Fiat Albea 1.3 multijet dynamic, güçlü ve temiz bir araçtır. Özellikle kilometresi az olan bir Albea bulduğunuzda kaçırmamalısınız.

Citroen C3

Küçük araçlardan hoşlanan kişiler için Citroen C3 oldukça idealdir. Özellikle bayanlar tarafından tercih edilen aracın 2004-2005 modelleri en fazla 20 bin TL’den satışa sunulmaktadır. Temiz bakılmış, bakımları ve kontrolleri yapılmış bir Citroen C3 kesinlikle kaçırılmaması gereken otomobiller arasında yer almaktadır.

Ford Focus

Ford Focus 2003 modele kadar 20 bin TL fiyat aralığına sahiptir. Güzel ve kilometresi düşük olan bir Ford Focus bulduğunuzda muhakkak değerlendirmeye almalısınız. Küçük, kontrollü ve güçlü bir yapısı olan araç uzun süredir kullanılan, memnun kalınan araçlar listesindedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here